דצמבר 8

גאולה מרצון – יעל פפר (תהלליה)

redemptio-at-will

סיפורה הכנה והחושפני של אחת מנשותיו של הגואל רצון שניהל כת והרמון נשים מתחת לאפה של המשטרה. 38 נשים וחמישים ילדים והכול מתוך הסכמה, ספרי חוקים שכתב… פרזיט שנשותיו תחזקו את כל רצונותיו.

יחסי המין שניהלה איתו בגלוי וביוזמתה, יחסי עבדות וניצול של נשותיו, ביטול נשמתן ובניית "כפר" שאחת נתלית בשנייה, שתיקה רועמת וקנאה שנדחקו לקרן זווית ולו מהפחד שהאדון לא ייתן להן תשומת לב נוספת. קניית מתנות ואחזקתו, והאמונה שהינו המשיח הכול יכול, הסכסוכים והרכילויות שייצר בין הבנות, נותנת להבין כי כמעט כולן ללא יוצא מן הכלל הגיעו עם חסכים רציניים, ונפש שלא טופלה וזאת למרות שיעל פפר תהלליה, חייתה בבית נורמטיבי.

בפרקים הראשונים היא חושפת תמונה מצמררת על ההיכרות ביניהם ועל חיי מין מוזרים. ההערצה שלה אליו נמשכה שנים, מגיל 22 עד 39, אסור היה להן לדבר עם אף גבר.

בסיפורה יעל מספרת על השתחררותה לאט אבל בטוח מהכלא ומסמרטוטי הספונג'ה שרק איתם התעסקה. החלום ושברו של הבן אדם החל לפעפע בה.

בהמשך מתוארת עזיבתה לגדרה וללא עזרת אימה, לא היה לה כל סיכוי, עד אשר המשטרה עצרה אותו ובית המשפט דן אותו לכמה שנים בכלא.

המעניין הוא השפיטות של הנשים ותנאי העבדות בהם הוחזקו. כתבי ההתחייבות שלהן כלפיו מעידים כי אם היה מבקש מהן להתאבד בצוותא ייתכן וזה היה קורה.

הילה "אסור" קיימת הייתה בכל נשימה;
אסור להתווכח, אסור להתסיס !
אסור לרכל או להעביר ביקורת על החלטותיו ורק על פי מבטו יישק דבר.


 


תגיות: ,
Copyright 2019. All rights reserved.

Posted 08/12/2018 by admin in category "ספרי אוטוביוגרפיה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *