אמזון

אחת מחנויות הספרים הפופולאריות והגדולות ביותר שקיימות כיום בעולם זוהי אמזון או באנגלית כמו שרובנו מכירים Amazon.
בגדול חברת אמזון היא לא רק חברת ספרים אלא חברת מסחר אלקטרוני אמריקאית אשר יושבת בארצות הברית, כאשר המוצרים הנמכרים ביותר של החברה בשנים האחרונות אלו הספרים.

אמזון על קצה המזלג

חברת אמזון הינה חברה אשר נוסדה בשנת 1994, כאשר במקור בעת היווסדה שמה היה ""Cadabra ששונה במהלך השנים ל "Amazon" על שמו של נהר האמזונאס המפורסם.

אתר אמזון מזכיר מאוד במודל העסקי שלו את אתר אי ביי המפורסם, בו כל אחד אשר משתמש באינטרנט יכול לעלות ולמכור מוצרים כאלו ואחרים, כאשר כפי שכבר הזכרנו המוצרים הנמכרים ביותר הינם הספרים.

כמובן שאחד החסרונות הבולטים לנו הישראלים ולקוראי השפה העברית, זהו הקושי הרב למצוא באתר ספרים בעברית, מפני שמערכת האתר הינה מערכת אמריקאית ואין ספק בכלל שאחוז הגולשים והמשתמשים הגדול באתר הינו דובר וקורא אנגלית.

באתר הספרים של אמאזון תוכלו למצוא גם ספרים מיד ראשונה אשר משותפים לציבור הרחב וכמו כן גם ספרים יד שנייה, לפני הזמנת הספרים באתר המסחר של אמזון חשוב מאוד לבצע בדיקה של עלויות המשלוח של הספר וכמו כן האם קיימת אפשרות למשלוח הספר לארץ ישראל.

אז שאלתם את עצמכם "האם אמזון שולחים לישראל…?" התשובה היא כאן אך חשוב לבדוק זאת לפני רכישת המוצר!

יצירת קשר ורכישת ספרים באמזון

על מנת לרכוש ספרים או כל מוצר כזה או אחר באתר המסחר של אמזון, יש ללחוץ על הקישור אמזון ספרים המפנה מדף זה ואתם בפנים.

לשאלות נוספות ולעזרה בכל נושא אחר, תוכלו לקבל עזרה ישירות ממחלקת השירות של אמזון באתר בקישור העזרה המופיע בחלקו העליון של הדף.