הוצאת מאגנס

הוצאת מאגנס הינה הוצאת ספרים וחנות המוכרת ומשווקת ספרים על שמו של י"ל מאגנס,  שנוסדה בשנת 1929, ועוסקת בהפצה, שיווק ומכירה של ספרי מדע בשפות העברית והאנגלית, כאשר מהשפה האנגלית הספרים מתורגמים על ידי טובי המתרגמים של הוצאת מאגנס.

בחברה מתפרסמים מדי שנה מעל ל 60 ספרי מחקר ועיון חדשים, כגון: כתבי עת, הדפסת מהדורות ספרים קיימים והכל בשפות העברית והאנגלית ספרי אריכואולגיה, ספרי יהדות, ספרי נצרות, ספרי אסלם, לשון, ספרי פילוסופיה, ספרי לימודי המזרח התיכון, ספרי סוציולוגיה, מדעי הטבע ועוד רבים וטובים.

להזמנת ספרים ועיון בקטלוג החברה לחץ כאן

פרטים נוספים אודות הוצאת מאגנס ספרים

להוצאת מאגנס קטלוג ספרים עשיר במיוחד שבו תוכלו למצוא מגוון של נושאים כפי שכבר הזכרנו, החל מספרי גיאוגרפיה ועד ספרי כלכלה ומדעי החברה.

לא מעט ספרים שנמכרים במאגנס הוצאת ספרים הינם ספרים אלקטרונים שאותם ניתן לרכוש ישירות באתר החברה ולקבל את הספר ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני, לחברה אתר רשמי בשפה העברית וכמו כן אתר שהינו בשפה האנגלית.

החברה מוכרת ספרים אך לא רק שלה אלא גם של הוצאות אחרות מוכרות, כגון: הוצאת כרמל ירושלים, המילון החדש בע"מ, האיגוד העולמי למדעי יהדות ועוד רבים וטובים.

לאלו המזמינים ספרים שאינם ספרים אלקטרוניים, חשוב לדעת שישנם זמנים ותעריפי משלוח שונים ומשתנים בהתאם לגודל ההזמנה, משקל ההזמנה ועל פי תנאי החברה.

יצירת קשר הוצאת מאגנס

הוצאת מאגנס, האוניברסיטה העברית ירושלים
קריית אדמונד י` ספרא, גבעת רם
בניין שרמן למנהלת המחקר

טלפון: 02-6586659