אודות האתר

אתר האינטרנט בוק אין הינו מייזם אינטרנטי שהוקם במיוחד עבור חובבי הקריאה והספרות בארץ ובעולם ונוסד בשנת 2009.
צוות האתר כולל אנשי מקצוע המתמחים בתחום האינטרנט והספרות הישראלית מכל הסוגים, החל מספרי דרמה ורומן ועד ספרות אוטוביוגרפיה וספרות פסיכולוגית שניתן למצוא באתר.

המידע הניתן באתר הינו תוך שמירה על כללי האתיקה המקצועית באינטרנט, תודעת שירות גבוהה ושמירה על פרטיות הגולש/ת בהתאם להצהרת פרטיות האתר.

האתר בוק-אין הינו אתר שנועד להביא לכם את תקצירי הספרים שנמצאים בין מדפי הספרים בכל בית וחנות ספרים. כל תקצירי הספרים שנכתבו באתר נכתבו כביקורת אישית וייחודית על הספר מפיה של רוחה נובק, שהינה עיתונאית ידועה ומבקרת הצגות ומופעים מוסיקליים, בנוסף לתחביב המרתק שלה כמבקרת ספרים מהשורה הראשונה.

בבוקאין תוכלו למצוא תקצירי ספרים מכל הסוגים כגון:
• תקצירי ספרי מתח.
• תקצירי ספרי דרמה.
• תקצירי ספרי רומן.
• תקצירי ספרי אוטוביוגרפיה.
• תקצירי ספרי טיולים ועוד עשרות תקצירי ספרים איכותיים שתומצתו במיוחד עבורכם.

בנוסף לתקצירים המקצועיים באתר בוק אין, תוכלו למצוא תקצירי ספרים של גולשי האתר, שעוזרים במלאכה ועושים את עבודתם נאמנה, בשביל לתרום לספרות הישראלית בארץ ובעולם והכי חשוב בשביל שאתם הגולשים תוכלו לקבל את תקציר הספר אותו אתם מעוניינים לרכוש על מגש של כסף.

עוד תוכלו למצוא בבוק אין מיזמים נוספים בעולם הספרים והקריאה שכוללים "החלפת ספרים" ו… "תרומות ספרים" לנזקקים ולארגונים ציבוריים, כדי שלכולם תהיה את האפשרות לדעת יותר, לקרוא ולהיות חלק מעם הספר.

רוצים להמליץ לנו על רעיון, לשאול שאלה או לתת לנו את הפידבק שלכם על האתר…

נשמח להיות בקשר, כי דעתכם חשובה לנו

ליצירת קשר עם צוות האתר לחץ כאן

שתהיה קריאה מהנה
צוות אתר Bookinn