פברואר 15

מדריך טיולים הודו

מדריך טיולים הודותקציר אורח: ניצן גינסברג

אחד הספרים או יותר נכון המדריכים הטובים ביותר שהיו לי לעזר במהלך הטיול המדהים ביותר שעברתי בחיי, זה מדריך הטיולים של לונלי פלנט על הודו.

המדריך עצמו הינו בעצם מדריך המתחלק לשני חלקים, כרך א' וכרך ב' כפי שתוכלו לראות בתמונת הספר המצורף, כאשר החלק האחד מוקדש ברובו לאזור דרום הודו וחלקו השני מוקדש לאזור מרכז וצפון הודו.

בין הנושאים היותר טובים שניתן למצוא במדריך, תוכלו למצוא את האטרקציות הפופולאריות ביותר עליהם אסור לוותר במהלך השהייה בתת היבשת ההודית, בתי מלון וגאס הואסים שבהם תוכלו ללון ולהתארח במהלך השהייה, הסברים על כל עיר ועיר, מאכלים הודיים מסורתיים, שימוש נכון במטבע הרופי ההודי, התחבורה בהודו וכמובן לאמיצים ולנועזים השימוש והנסיעה על אופנוע בהודו.

חשוב לציין שהמדריכים של הודו הם מדריכים לא קלים ונחשבים לכבדים ביותר מבין כל המדריכים הקיימים, כאשר אין ספק שהדבר לא נחשב להכי נוח שיש כאשר יוצאים לטיול תרמילאים והמקום בתרמיל ובתיק הוא די מינימלי ולכן, חשוב מאוד לזכור שלפעמים השימוש במדריך לאלו הנוסעים לטיול שכזה יכול להיות מיותר, אך אין ספק שלאלו הנוסעים לתקופה ארוכה ובפעם הראשונה בחייהם להודו, המדריך יכול להיות אחד הדברים השימושיים ביותר וכמובן גם להעביר לכם שעות של הנאה בקריאה רצופה על התרבות והמסורת בתת היבשת ההודית.

לתקציר המדריך ב Ynet על הודו: לחץ כאן


תגיות:
Copyright 2019. All rights reserved.

Posted 15/02/2011 by admin in category "ספרי טיולים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *